Da Vinci’s Demons 1. Sezon 4. Bölüm

2
( Yüksek Kalite )

Geç Açılan Videolarda Playerdan Görüntü Kalitesini Düşürebilirsiniz.
Ya Da Playerdan Görüntü Kalitesini Arttırabilirsiniz.

Leonardo Da Vinci’nin sır gibi saklanan gençliğinin konu alındığı dizide insanüstü zekaya sahip genç bir adam ile karşılaşıyoruz. 25 yaşında geleceği şekillendirmeye ve özgür kılmaya çalışan Leonardo; tarihi yalnızca gerçekleri örtbas etmek için kullananlara karşı, silah olarak sadece zekasını kullandığı bir savaş başlatıyor. Tek başına mücadele verdiği bu savaşta aklını yitirmenin sınırlarına yaklaşırken gerçek ve yalan, geçmiş ve gelecek gibi olgular arasındaki çelişkileri çözmeye uğraşıyor.

Bir önceki yazımız olan Assassin’s Creed: Lineage 3. Bölüm başlıklı makalemizde assassin's creed lineage, assassin's creed lineage dizisi ve assassin's creed lineage izle hakkında bilgiler verilmektedir.

Processing your request, Please wait....
1.771
FILM BILGILERI 1 sene önce eklendi
Da Vinci’s Demons 1. Sezon 4. Bölüm

Leonardo Da Vinci’nin sır gibi saklanan gençliğinin konu alındığı dizide insanüstü zekaya sahip genç bir adam ile karşılaşıyoruz. 25 yaşında geleceği şekillendirmeye ve özgür kılmaya çalışan Leonardo; tarihi yalnızca gerçekleri örtbas etmek için kullananlara karşı, silah olarak sadece zekasını kullandığı bir savaş başlatıyor. Tek başına mücadele verdiği bu savaşta aklını yitirmenin sınırlarına yaklaşırken gerçek ve […]

Tür: Da Vinci's Demons

Etiketler: , , , , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?